archive

TDK konferencia összefoglaló

2016. november 10.

 

Összefoglaló a Dunaújvárosi Egyetem

2016. évi őszi Tudományos Diákköri Konferenciájáról

 

A Dunaújvárosi Egyetemen, 2016. november 9-én, megrendezett őszi TDK konferencián 6 szekcióban összesen 34 előadás hangzott el, melyet 38 szerző, 26 témavezető segítségével készített. A zsűri 17 helyezést és 1 különdíjat osztott ki, Országos Tudományos Diákköri Konferenciára 12 dolgozatot jelöltek.

 

otdk1

 

Szekciónkénti bontásban:

Szekció


előadás


szerző


témavezető


helyezés


különdíj


OTDK jelölés


Anyag- és Természettudományi


8


8


7


3


3


1


Andragógiai és Neveléstudományi


5


7


3


4


0


2


Gazdaságtudományi


7


9


5


3


0


3


Gépészeti


8


8


7


4


0


4


Informatikai


5


6


8


2


3


2


Kommunikáció-

tudományi


3


3


2


1


0


0


Összesen 2016-ban


36


42


 


17


6


12


 

otdk2

 

A díjazottak és konzulenseik:

 

 Andragógiai és Neveléstudományi szekció

  1. helyezés: Gulyás Zoltán – konzulens: dr. Cser Valérius Antalné

 

  1. helyezés: Katona József – konzulens: dr. Kővári Attila,  OTDK-ra jelölés

 

  1. Ifj. Ujbányi Tibor - Sziládi Gergely - Katona József – konzulens: dr. Kővári Attila, OTDK-ra jelölés

 

Anyag- és Természettudományi szekció

 

  1. helyezés: Botyánszki Tamás – konzulens: Petrovickijné dr. Angerer Ildikó, OTDK-ra jelölés

 

  1. helyezés: Augusztin Bálint – konzulens: dr. Kovács Imre

 

  1. helyezés: Bátorné Léhner Beáta – konzulens: dr. Kőszegi Szilvia

 

A szekcióban 3 külföldi hallgató is előadást tartott, akiket a Tudományos Diákköri Tanács különdíjban részesített. A díjazott hallgatók: Abdouss Jaouad, Chahboub Yassine, Ibrahim Mohamed

 

Gazdaságtudományi szekció

  1. helyezés: Katona József - Pávkovics Erik – konzulens: dr Kővári Attila, OTDK-ra jelölés
  2. helyezés: Veres Dániel – konzulens: Fejes Csilla, OTDK-ra jelölés
  3. helyezés: Józsa Rita Rozália - Katona Tünde Zsuzsanna – konzulens: dr Veres Lajos OTDK-ra jelölés

A szekció valamennyi résztvevőjét a Társadalomtudományi Intézet könyvutalvánnyal jutalmazta.

 

Gépészeti szekció

  1. helyezés: Agócs Mihály – konzulens: dr. Pór Gábor, OTDK-ra jelölés

 

  1. helyezés: Agócs Mihály – konzulens: dr. Pór Gábor, OTDK-ra jelölés

 

  1. helyezés: Horváth Gyula – konzulens: dr habil Szlivka Ferenc, OTDK-ra jelölés

 

3. helyezés: Bányai Mónika – konzulensek: dr Palotás Béla, Pogonyi Tibor, OTDK-ra jelölés

 

Informatikai szekció

  1. helyezés: Molnár János – konzulensek: Kocsó Endre, dr. Poór Gábor, OTDK-ra jelölés
  2. helyezés: Szőke Tamás Ádám – konzulensek: Burkus Ervin, dr.Odry Péter, OTDK-ra jelölés

Különdíj: Kriskó Tamás – konzulens: Burkus Ervin

A szekcióban a Bánki Donát Szakgimnázium két diákja: Ruzics Milán és Takács Noel is előadást tartott, melyet a Tudományos Diákköri Tanács különdíjjal jutalmazott.

 

Kommunikáció szekció:

  1. helyezés: Nagy Annabella – konzulens: Szakács István

 

A szekció valamennyi résztvevőjét a Társadalomtudományi Intézet könyvutalvánnyal jutalmazta.

Eseménynaptár

Hírarchívum

UjSzechenyiTerv

MoMegujul

CimerNFU


TÁMOP-4.2.3-12/1/KONV-2012-0051