TÁMOP 4.1.1-08/1-2009-0007

"EURÓPAI SZINTŰ FELSŐOKTATÁSI SZOLGÁLTATÁSOK AZ ORSZÁG KÖZEPÉN" A Dunaújvárosi Főiskola tevékenységi színvonalának emelése a hallgatói szolgáltatások és az intézményi működés minőségének javításával

A projektben a Dunaújvárosi Főiskola diplomás pályakövető rendszerének és vezetői információs rendszerének intézményi működési feltételeinek és informatikai hátterének kialakítása, fenntartható folyamatainak intézményesítése, valamint változás-, csoportmunka-, illetve tartalommenedzsment paradigma váltás és informatikai fejlesztés megvalósítására került sor.

Továbbá a diplomás pályakövetéshez kapcsolódó felmérésekre, lekérdezésekre is sor került a pályázat előírásai szerint.

Emellett fejlesztésre került a DF és végzett hallgatói közötti rendszeres és intenzív ALUMNI kapcsolattartás, a DF és a munkaerőpiaci szereplők közötti kapcsolattartás, valamint a DF komplex hallgatói humán szolgáltatási rendszere. Utóbbi kiterjed a főiskolán tanuló kiemelkedő tehetségek gondozási rendszerére, a tanulmányi okból történő hallgatói lemorzsolódás csökkentését elősegítő kapacitásokra és a főiskolai életút szemléletű hallgatói szolgáltató rendszerre.

A projekt eredményei:

Alumni Portál