Szakmai Fórum

Szakmai Fórumot tartott a Dunaújvárosi Főiskola a MEFS részvételével.

A Dunaújvárosi Főiskola 2013. november 18-án tartotta Szakmai Fórum rendezvényét, amelyet a TÁMOP-4.1.2.E-13/1/KONV-2013-0002 azonosító számú, „Sportszolgáltatások a Dunaújvárosi Főiskolán” című pályázat keretében valósított meg. A fórumon a szakmai megvalósítók és projektmenedzsment mellett a MEFS képviselői is részt vettek.

Fórum programja:

• Felsővezetői köszöntő (az intézmény rektora, vagy a intézmény sportért felelős vezetője)
  • A MEFS/MOB szerepének és a projekt központi koordinációjához kapcsolódó lebonyolítási terv ismertetése (MEFS/MOB)
  • Az intézmény sportszakmai fejlesztési terve fő irányvonalainak bemutatása, a véglegesítéséhez szükséges lépések felvázolása (intézmény képviselője)
  • Mentorrendszer jelenlegi működése, fejlesztési tervek
  • A sportiroda vetető rövid bemutatkozása, munkájával kapcsolatos elképzeléseinek vázolása
  • A következő negyedév tervezett feladatainak, eseményeinek részletes átbeszélése, a folyamatos együttműködés, informálás metódusának közös kialakítása

Meghívó

Szakmai Fórum